Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Louis Phaeton Beach****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Fitness
Tenis
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Klubový hotel s jednou z nejbohatších nabídek aktivního vyžití pro rodinnou dovolenou a především pro děti. Hotel se nachází přímo u písečné pláže a na promenádě, která spojuje celé pobřeží Pafosu ( Kypr ), po níž je možno dojít během 30 minut příjemnou procházkou až do centra města s přístavem. Velmi rozsáhlé hotelové zázemí nabízí v prostorné zahradě plné palem a příjemného stínu venkovní bazény pro dospělé i pro děti s lehátky a slunečníky zdarma, klub zdraví se saunou, masážemi, fitcentrem a velkým jacuzzi až pro 20 osob, vnitřní bazén, dětská hřiště, z nichž jedno je vybavenou naprosto unikátní pirátskou lodí s množstvím prolézaček, dětské kluby s vyškoleným personálem, který převezme péči o děti a připraví jim bohatý sportovní i kulturní program. Součástí hotelu je i velký divadelní sál, ve kterém mohou návštěvníci večer sledovat velmi kvalitní představení muzikálů, kabaretních i tanečních vystoupení. Ke sportovnímu zázemí patří půjčovna kol, 2 tenisové kurty, 1 kurt na volejbal a basketbal, 2 kurty na badminton, petanque, fotbalové hřiště, lukostřelba, stolní tenis, bowling aj. Návštěvníkům hotelu jsou k dispozici 2 restaurace, z nichž jedna je přímo u bazénu, 2 bary i kavárna s příjemným posezením.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 200
plná penze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 100
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 350
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 175
boční výhled na moře Na osobu / Na noc 150
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 1přistýlky pro dospělé nebo 1-2 přistýlek pro děti do 12let. Pokoje mají balkon, klimatizaci, TV se satelitem, trezor (za poplatek), telefon, vysoušeč vlasů. V základní ceně jsou pokoje směrem k horám. Za příplatek je možno zajistit pokoje směrem k moři. 1. dítě do 12 let na přistýlce má pobyt včetně polopenze ZDARMA.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře) formou bohatých švédských stolů. Polopenzi je možno za příplatek rozšířit na plnou penzi i na pobyt v režimu All Inclusive.
ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, od 10.00 do 17.30 nepřetržitě možnost stravování v restauraci přímo u bazénu a kousek od pláže, od 10.00 do 24.00 neomezená konzumace místních studených i teplých, nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů, nabídka koláčů, sušenek a zmrzliny. Dále zdarma využití hotelového zázemí a všech animačních programů a aktivit.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště / hotel / letiště
služby stálého delegáta
letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

plná penze 200 Kč/os/den (děti do 12 let 100 Kč)
all inclusive 350 Kč/os/den (děti do 12 let 175 Kč)
pokoj s výhledem na moře 150 Kč/os/noc
jednolůžkový pokoj 490 Kč/noc (na vyžádání)

Doprava

Doprava na Kypr je zajištěna letadly Boeing 737 letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Larnaky. Transfer na Kypru je zajištěn kyperskými klimatizovanými autobusy.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Fakultativní výlety

Opravdový Kypr
Pokud navštívíte Kypr, měli byste absolvovat tři věci. Navštívit hrad Kolossi, projít se ve 2000 let starém amfiteátru a ruinách v Kuriu a ochutnat skvostné víno z místní vinařské oblasti. Toto vše Vám umožní autobusový výlet, během kterého se navíc ve vesnici Monagri dozvíte, jak se připravuje tradiční olivový koláč a v další kyperské vesnici Omodhos uvidíte, jak se zde lisuje víno. Výlet je spojen i s obědem s kyperskými specialitami servírovanými v typickém vesnickém domě ve Vouni.

Neobjevený sever
Více než 33 roků nebylo možné navštívit oblasti severního Kypru v turecké části ostrova. Tento výlet Vám dá příležitost spatřit tato nedotčená místa. V bývalém hlavním městě Nicosii projedete původním benátským opevněním a překročíte hranici, za kterou objevíte naprosto odlišný styl života. Vyjedete do pohoří Pentadaktylos s ruinami kdysi slavného opatství Bellapais a krásnými výhledy na pobřeží a město Kryenia. Navštívíte toto přístavní město, jehož hlavní ozdobou je přístav a hrad na konci opevnění přístavu. Výlet je zajištěn i s obědem.

Jeep safari
Výlet v Land Roverech se zkušenými řidiči Vás zavede do srdce ostrova, pohoří Trodos porostlého piniovými lesy a i v létě příjemně osvěžujícího. Přijedete až ke slavnému klášteru Kykkos, založenému roku 1092, kde můžete obdivovat restaurované fresky i zlaté ikony, barevné mozaiky. Během projížďky spatříte krásné výhledy na okolní krajinu. Výlet je spojen i s obědem.

Lenivý den na lodi
Relaxaci a zábavu Vám přinese vyjížďka lodí, při které budete plout podél pobřeží z Pafosu směrem k jedné z nejkrásnějších zátok Coral Bay a k mořským jeskyním. V blízkosti letoviska Akamas loď zakotví u krásné zátoky a budete mít možnost se osvěžit v křišťálově čisté vodě, zaplavat si, potápět se a poté třeba relaxovat na palubě lodi a pozorovat okolní pobřeží.

Pafos – ptačí a zvířecí park
Jednou z nejnovějších atrakcí Kypru je ptačí a zvířecí park v Pafosu. Můžete zde spatřit nejen exotické papoušky, tukany, sovy, dravce či pávy ale i zebry, antilopy, gazely, obří želvy a další zvířata. To vše v krásné přírodě osvěžené vodopády. Zejména pro rodiny s dětmi bude tato návštěva patřit k atraktivním zážitkům.

Vodní park Afrodite
Vodní park Aphrodite v Pafosu patří k nejvyhledávanějším atrakcím na Kypru. Mladí i staří, plavci i neplavci, všichni si zde najdou zábavu a příjemně stráví horký den.

Západ slunce z katamaranu
Tento výlet na moře Vám poskytne příležitost vidět ostrov z vodní hladiny při západu slunce. Plavba na katamaranu je spojena s podvečerním koupáním, možností šnorchlování nebo jízdy na kanoích. Tyto zážitky lze kombinovat i se službami dobře vybaveného bufetu a příjemným posezením se skleničkou drinku a pozorováním západu slunce nad vodní hladinou.

Potápění
Ať už jste pokročilí či začátečníci, můžete absolvovat kurz potápění, zažít první ponory s kompletním potápěčským vybavením, případně i absolvovat kurz potápění zakončený předáním osvědčení pro potápěče.

Šnorchlování
Milovníkům tohoto způsobu pozorování podmořského života doporučujeme, aby se věřili zkušeným odborníkům a nechali se zavézt na ta nejkrásnější místa pro šnorchlování. Může se zúčastnit každý a ani začátečníci se nemusí obávat, neboť o Vás budou pečovat kvalifikovaní instruktoři.