Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Kefalos Beach Village***

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Fitness
Tenis
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Hotel je vystavěn na okraji Pafosu ( Kypr)ve stylu kyperské vesničky s centrální budovou a ubytováním ve studiích a apartmánech v jednopatrových domcích. Má bazén, dětský bazén, krytý bazén, saunu, fitcentrum, restauraci, vnitřní i venkovní bar, hernu, obchůdky i vlastní kapličku, dále dva tenisové kurty, minigolf, beach volejbal. Na bazén s terasou na slunění navazuje travnatá plocha i široká písečná pláž se slunečníky a lehátky, které jsou zdarma. U hotelu je pobřeží chráněno skalnatou bariérou, která vytváří drobné bazénky vhodné pro malé děti . Přístup do moře je přes visutý můstek. Písečná pláž s pozvolným přístupem se nachází asi 200 m od hotelu. Wi-Fi na recepci hotelu (poplatek

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
snídaně dospělý Na osobu / Na noc 160
snídaně dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 80
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 400
Polopenze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 200
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
12 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
12 let
2. dítě na přist. pobyt zdarma do
7 let

Podrobné informace

Ubytování

Prostorná studia pro 2–3 osoby a apartmány pro 2–4 osoby s vlastní klimatizací, TV, radio, telefon, trezor (za poplatek), balkon, soc. zařízení a vybavená kuchyňka s ledničkou. Studia mají 2 lůžka a 1 přistýlku pro dítě i dospělou osobu. Apartmány mají ložnici pro 2 osoby a obývací pokoj s možností 2 přistýlek pro děti i dospělé.

Stravování

V základní ceně je pobyt bez stravy. Za příplatek možno zajisti t snídaně a polopenze formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Příplatky

• Snídaně: dospělý 160 Kč/os./noc; dítě 2–12 let 80 Kč/os./noc • Polopenze: dospělý 400 Kč/os./noc; dítě 2–12 let 200 Kč/os./noc • Ve studiu lze ubytovat na přistýlce dvě děti do 7 let nebo jedno dítě do 12 let.

Doprava

Doprava na Kypr je zajištěna s leteckou společností Travel service letadly Boeing 737/800. Odlety jsou z Prahy do Larnaky. Transfer na Kypru je zajištěn kyperskými klimatizovanými autobusy. Za příplatek 500 Kč je možno zajisti t transfer na letiště do Prahy a z Prahy z následujících nástupních míst: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen 6.8.2013 Dobrý den paní Binková, chtěla bych Vám moc poděkovat za doporučení výběru hotelu Kefalos Beach na Kypru. Dovolená byla super a bez problémů. Vše bylo dokonale organizované, ubytování velice pěkné a čisté a výborně vybavená kuchyňka. Jídlo bylo vynikající a obsluha velmi příjemná. Paní delegátka moc příjemná a milá. Ještě jednou děkuji za skvěle strávenou dovolenou na Kypru. Přeji pěkný den a zdraví Andrea Machková
Mail doručen: 4.8.2011 obrý den, Rád bych vám poděkoval za zprostředkování dovolené v Kefalos Beach. Dovolená se rozhodně vydařila. Naše očekávání předčily jak čistota a kvalita ubytování a stravování, tak zejména přístup delegátky Petry Bujokové (velmi dobře se vyzná v místě, ochotně cokoliv zodpoví nebo zjistí, a je neustále v nakažlivé pohodě). Hotel se dobře vyrovnal i s výpadky elektriky v důsledku poškozené elektrárny (má vlastní generátor), takže jsme je téměř nezaznamenali. V sobotu pořádané večeře “barbecue” přímo na pláži, se sluncem zapadajícím nad mořem, jsou prostě grandiózní, cítili jsme se jako v “Dallasu”. Zkusili jsme půldenní výlet lodí, byl prima; pro rodiny s dětmi můžeme vřele doporučit i výlet do Pafoského “BirdPark” ZOO s jedinečnou papouščí show (mám z ní video). Hned u hotelu jsou hrobky králů, s dětmi je doporučuji navštívit ráno před snídaní, kdy je ještě snesitelná teplota. Příjemně nás překvapila mentalita Kypřanů, jsou pracovití, laskaví, nejsou agresivní při nabízení služeb. Úrovni a čistotě na druhé straně odpovídají výrazně vyšší ceny jídel v restauracích, oproti např. Itálii či Řecku. Moře u hotelu je vhodné na šnorchlování, písčitá pláž je vhodná pro nejmenší děti, větší si více užijí pláž u vedlejšího hotelu Elysium nebo dále u Laura Beach. Já využil přítomnosti české delegátky se zájmem v potápění a vydal se na hodinovou podmořskou vycházku s CyDive v Pafosu. V neposlední řadě děkuji za to, že jsem mohl vše ohledně smlouvy s vaší CK a platby vyřídit elektronicky, ušetřilo mi to mnoho času. Dovolená na Kypru je krásná a člověka inspiruje i profesně k otázkám “Jak to zařídit, abych si mohl dovolit se sem brzy znovu podívat”. Zdraví Vičar, Kuřim
Mail doručen: 3.10.2009
Obvykle Vám píší klienti, když si stěžují, ale já tentokrát bych chtěla poděkovat a pochválit. V termínu od 17.9. až 28.9. jsme s manželem trávili dovolenou v hotelu Kefalos na Kypru. Organizace zájezdu po příletu, odvoz, personál v hotelu, jídlo - všechno bylo perfektní. Servis letecké společnosti byl vynikající. Vzhledem k tomu, že každý rok jedeme 2x do zahraničí, máme možnost srovnávat. Tentokrát nemáme jedinou příčinu k nespokojenosti. Děkujeme Váš - spokojený klient Libuše Hrabovská

Dopis doručen: 2.10.2009
Vážená CK, již několik roků trávíme dovolenou ve středomoří. S vaší cestovní kanceláří jezdíme opakovaně. Právě jsme se vrátili z Kypru. Jistě si vzpomínáte na náš rozhovor o této destinaci. Doporučili jste nám hotel Kefalos Beach Village. Tato volba byla perfektní z několika hledisek. Ubytování, strava, úroveň služeb, vystupování a chování personálu na 100%. Zvláště jsme ocenili polohu hotelu na okraji Pafosu v souvislosti s mnoha snadno dostupnými památkami. Ještě bych chtěl zmínit zajištění letů společnosti Travel Servis. Odlety i přílety přesně dle letového plánu, služby na palubě vzorové. Za vše děkuji, přeji Vám mnoho úspěchů v další práci a těším se na příští možnou dovolenou s cestovní kanceláří EMMA. Váš klient, Miroslav Hrazděra

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Fakultativní výlety

Opravdový Kypr
Pokud navštívíte Kypr, měli byste absolvovat tři věci. Navštívit hrad Kolossi, projít se ve 2000 let starém amfiteátru a ruinách v Kuriu a ochutnat skvostné víno z místní vinařské oblasti. Toto vše Vám umožní autobusový výlet, během kterého se navíc ve vesnici Monagri dozvíte, jak se připravuje tradiční olivový koláč a v další kyperské vesnici Omodhos uvidíte, jak se zde lisuje víno. Výlet je spojen i s obědem s kyperskými specialitami servírovanými v typickém vesnickém domě ve Vouni.

Neobjevený sever
Více než 33 roků nebylo možné navštívit oblasti severního Kypru v turecké části ostrova. Tento výlet Vám dá příležitost spatřit tato nedotčená místa. V bývalém hlavním městě Nicosii projedete původním benátským opevněním a překročíte hranici, za kterou objevíte naprosto odlišný styl života. Vyjedete do pohoří Pentadaktylos s ruinami kdysi slavného opatství Bellapais a krásnými výhledy na pobřeží a město Kryenia. Navštívíte toto přístavní město, jehož hlavní ozdobou je přístav a hrad na konci opevnění přístavu. Výlet je zajištěn i s obědem.

Jeep safari
Výlet v Land Roverech se zkušenými řidiči Vás zavede do srdce ostrova, pohoří Trodos porostlého piniovými lesy a i v létě příjemně osvěžujícího. Přijedete až ke slavnému klášteru Kykkos, založenému roku 1092, kde můžete obdivovat restaurované fresky i zlaté ikony, barevné mozaiky. Během projížďky spatříte krásné výhledy na okolní krajinu. Výlet je spojen i s obědem.

Lenivý den na lodi
Relaxaci a zábavu Vám přinese vyjížďka lodí, při které budete plout podél pobřeží z Pafosu směrem k jedné z nejkrásnějších zátok Coral Bay a k mořským jeskyním. V blízkosti letoviska Akamas loď zakotví u krásné zátoky a budete mít možnost se osvěžit v křišťálově čisté vodě, zaplavat si, potápět se a poté třeba relaxovat na palubě lodi a pozorovat okolní pobřeží.

Pafos – ptačí a zvířecí park
Jednou z nejnovějších atrakcí Kypru je ptačí a zvířecí park v Pafosu. Můžete zde spatřit nejen exotické papoušky, tukany, sovy, dravce či pávy ale i zebry, antilopy, gazely, obří želvy a další zvířata. To vše v krásné přírodě osvěžené vodopády. Zejména pro rodiny s dětmi bude tato návštěva patřit k atraktivním zážitkům.

Vodní park Afrodite
Vodní park Aphrodite v Pafosu patří k nejvyhledávanějším atrakcím na Kypru. Mladí i staří, plavci i neplavci, všichni si zde najdou zábavu a příjemně stráví horký den.

Západ slunce z katamaranu
Tento výlet na moře Vám poskytne příležitost vidět ostrov z vodní hladiny při západu slunce. Plavba na katamaranu je spojena s podvečerním koupáním, možností šnorchlování nebo jízdy na kanoích. Tyto zážitky lze kombinovat i se službami dobře vybaveného bufetu a příjemným posezením se skleničkou drinku a pozorováním západu slunce nad vodní hladinou.

Potápění
Ať už jste pokročilí či začátečníci, můžete absolvovat kurz potápění, zažít první ponory s kompletním potápěčským vybavením, případně i absolvovat kurz potápění zakončený předáním osvědčení pro potápěče.

Šnorchlování
Milovníkům tohoto způsobu pozorování podmořského života doporučujeme, aby se věřili zkušeným odborníkům a nechali se zavézt na ta nejkrásnější místa pro šnorchlování. Může se zúčastnit každý a ani začátečníci se nemusí obávat, neboť o Vás budou pečovat kvalifikovaní instruktoři.