Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
Informace

Video z KypruKdyž Afrodita, bohyně lásky a krásy, povstala z mořské pěny na západním pobřeží tohoto ostrova, místní lidé ji přijali s otevřenou náručí. A když kráčela do svého chrámu, sypali před ní plátky růží. Poutníci z celého Středomoří začali přicházet po tisících a Kypr se najednou proslavil jako místo lásky a pohostinnosti. Jako místo stále zalité sluncem, které dodnes dýchá dávnou historií a nabízí nezapomenutelná místa pro vzrušující i romantické chvíle odpočinku.
Kypr, třetí největší ostrov ve Středozemním moři, je nazýván též ostrovem slunce. Najdete zde nejen krásné pobřeží s průzračně čistým mořem, ale i zalesněné hory v pohoří Troodos, tajemné kláštery, horské vesničky a nepřeberné množství historických památek. Kypr se svou dlouholetou tradicí pohostinnosti stále hledá nové způsoby, jak potěšit své návštěvníky.
Z široké nabídky ostrova Kypr jsme vybrali západní část ostrova s divokým pobřežím s malými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou v okolí jednoho z nejhezčích letovisek Pafos

Ubytování - hotely

Letovisko Pafos
Hotel Queens Bay*** - hotel přímo u moře s ideálními podmínkami pro odpočinek a relaxaci. Široké hotelové zázemí, za příplatek pokoje s výhledem na moře, velká zahrada s bazény, dětským koutem, tenisovými kurty. 1. dítě na přistýlce má pobyt zdarma (platí jendopravu). Možnost pobytu ALL INCLUSIVE.
Hotel Kefalos Beach*** - hotelový komplex přímo u pláže, oblíbené ubytování ve studiích v jednopatrových domcích, polopenze v hotelové restauraci - švédské stoly. Ideální pro pobyt s dětmi. 1. dítě na přistýlce má pobyt zdarma (platí jendopravu).
Hotel Dionysos Central*** - hotel v centru turistické části letoviska Pafos s ideální polohou blízko pláže, přístavu, archeologických památek i v centru restaurací, kaváren, obchůdků a příjemného turistického ruchu. 1. dítě na přistýlce má pobyt zdarma (platí jendopravu).
Aparthotel Daphne*** - příjemný aparthotel s ideální polohou jen 100 m od promenády a 250 m od pláže a 250 m od přístavu, s možností ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky

Nebyly nalezeny žádné zájezdy